Na ndiqni

Hendboll

Sportistja e Kosovës mahnit me stilin e saj

Më: 18 maj 2018 Në ora: 15:30
Puhiza Gashi

Hendbollistja e Kastriotit nga Ferizaj, Puhiza Gashi, nuk ka më shumë se 17 vjet, por mahnit me stilin e saj të ri. Ajo ka bërë disa foto, duke treguar se përveç që është sportiste ka stil edhe për modele.

Kjo veshje e saj është për mbrëmjen e maturës. Karakteristikat e saja mahnitën të gjithë sidomos për nga bukuria, por edhe nga eleganca.

Image

Synimi i saj është që si hendbolliste me ekipin e saj të bëhen kampione në kampionatin e ardhshëm dhe të jetë edhe me bombë me stilin e saj.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test