Na ndiqni

Hendboll

Ish presidenti i klubit të njohur në Kosovë, befason me kali dhe po i djegë disa...

Më: 13 maj 2018 Në ora: 12:58
Ahmet Petrova

Thjeshtësia është edhe mrekullia e njeriut. Dashuria për pyje nuk matet me asgjë. Ish presidenti i klubit të hendbollit me renome Kastriotit të Ferizajt (meshkuj e femra), Ahmet Hysenaj – Petrova, befason me një fotografi.

Ai shihet duke mbajtur frerët e kalit dhe duke bartur dru! Një fotografi e bukur dhe duket se po kujton kohën e fëmijërisë së artë të tij.

Kjo fotografi i djegë disa nga armiqtë e përbetuar të Petrovës.  “Në fshatin e lindjes Petrovë, duke u kthyer nga ‘zabeli’”, shkruan Petrova.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test