Na ndiqni

Hendboll

Shokët e përjetshëm të sportit, ish selektori hidhet në valle

Më: 6 maj 2018 Në ora: 12:53
Prof. Jupa dhe Petrova janë shokë të përjetshëm sportiv

Ish selektori i kombëtares së Kosovës, prof. Ismet Jupa, sot është koordinator i shkollës së hendbollit në Ferizaj,  së bashku me ish kryetarin shumëvjeçar të KH e KHF Kastriotit, hidhen në valle në një dasmë.

Prof. Jupa dhe Petrova janë shokë të përjetshëm sportiv, edhe pse në moshë, treguan se kanë prirje të hatashme edhe për të vallëzuar. Prof. Jupa ka plane të mëdha në aspektin sportiv, e Petrova në atë të biznesit.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test