Na ndiqni

Gostivari

Aksident komunikacioni në Gostivar, raportohet një i vdekur

Më: 30 shtator 2018 Në ora: 16:54
Pamje nga aksidenti

Një i ri nga Gostivari raportohet të jetë i vdekur pas një aksidenti në komunikacion.

Sipas TV Globit, 25-vjeçari H.A nga fshati Zdunjë të Gostivarit ka humbur jetën në vend ngjarje pas përplasjes me një traktor.

Policia ka dal në vendngjarje për të kryer këqyrjen e vendit të ngjarjes dhe për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test