Na ndiqni

Gostivari

78 vjeçari kryen vetëvrasje në Debresh të Gostivarit

Më: 26 gusht 2018 Në ora: 15:21
Ilustrim

Tragjedi ka ndodhur në fshatin Debresh të Gostivar, kur 78-vjeçari ka vendosur që të bëj vetëvrasje duke shkrepur pistoletën, njofotn MPB.

“Në Stacionin Policor Gostivar mbrëmë në ora 00:25 është paraqitur se në fshatin Debresh të Gostivarit personi (J.M) ka kryer vetëvrasje me pistoletë.

Është kryer këqyrja e vendit të ngjarjes dhe me urdhër të Prokurorit Publik trupi është lënë në autopsi.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test