Na ndiqni

Gjilani

U jepet lamtumira e fundit të aksidentuarve në Mramor

Nga: Klan Kosova Më: 18 nëntor 2018 Në ora: 12:48
Sot do të varrosen të aksidentuarit në Mramor

(E plotësuar) - Janë varrosur sot personat që u aksidentuan dy ditë më parë në magjistralen Prishtinë-Gjilan, në Mramor.

I pranishëm ishte edhe nënkryetari i Prishtinës, Selim Pacolli.

Po ashtu familjarë, miq dhe një numër i madh qytetarësh ishin në varrezat e fshatit Ponesh të Gjilanit për t’iu dhënë lamtumirën e fundit tre pjesëtarëve të familjes Shala.

Image

 

Sot do të varrosen të aksidentuarit në Mramor

Sot do varrosen A.SH 25 vjeç, O.SH 65 vjeç dhe A.SH 88 vjeç, të cilët u aksidentuan dy ditë më parë në magjistralen Prishtinë-Gjilan, në Mramor.

Dje ështe bërë e ditur se në QKUK ka ndërruar jetë edhe personi i katërt.

Në këtë aksident ishte përfshirë edhe eskorta e ambasadores së Turqisë në Kosovë, Kivilcim Kiliç, e cila ka lëndime serioze por është jashtë rrezikut për jetë.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test