Na ndiqni

Gjilani

Komuna e Gjilanit prezanton projektin për të rinjtë në agrobiznes

Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 07:55
Foto

Komuna e Gjilanit ka bërë të ditur se sot do të bëjë prezantimin e projektit “Të rinjtë në Agrobiznes - Regjioni Ekonomik Lindor”. 

Ky projekt është i financuar nga Bashkimi Evropian, menaxhohet nga Zyra e Bashkimit Evropian në Kosovë dhe zbatohet nga Komuna e Gjilanit, në bashkëpunim me komunat e tjera nga Regjioni Lindor.

Ky prezantim do të mbahet sot në Shtëpinë e Rinisë në qytetin e Gjilanit.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test