Na ndiqni

Gjermania

Akademi përkujtimore për ministrin e Forcave të Armatosura të Republikës së Kosovës, Ahmet Krasniqin

Nga: Maxhun Smajli Më: 27 shtator 2018 Në ora: 19:54
Kolonel Ahmet Krasniqi

Me rastin e 70-të vjetrorit të lindjës dhe 20-të vjetorit të vrasjes së Ministrit të parë të Forcave të Armatosura të Republikës së Kosovës, Kolonel Ahmet Krasniqit, Nëndega e LDK-s për Niedersachsen, organizon Akademi Përkujtimore me 30 shtator 2018, duke filluar në orën 13.00, në adresën; Am Stockhof 2a, 31785 Hameln.

Në këtë Akademi Përkujtimore pjesmarrjen e tyre e kanë konfirmuar, Prof.Dr. Avdullah Hoti, Anëtyrë i Kryesisë së LDK-s dhe Kryetar i Grupit Parlamentar të LDK-s në Kuvendin e Kosovës,  Anton Çuni, Anëtar i Kryesisë së LDK-s dhe Deputet në Parlamentin e Kosovës dhe Muharrem Sfarça, Anëtarë i Kryesisë së LDK-s dhe Kryetar i Degës së LDK-s në Ferizaj.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test