Na ndiqni

Gjakova

Drejtpërdrejt nga fillimi i punimeve të rrugës qarkore në Gjakovë

Nga: Kosovapress Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 14:21
Drejtpërdrejt nga fillimi i punimeve të rrugës qarkore në Gjakovë

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj dhe Kryeministri Ramush Haradinaj do të marrin pjesë në fillimin e punimeve në qarkoren e qytetit të Gjakovës.

Kosovapress
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test