Na ndiqni

Gjakova

Në Gjakovë burri dëbon gruan dhe dy fëmijët

Më: 7 qershor 2018 Në ora: 13:26
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë ditës së djeshme në Gjakovë, një grua ka raportuar se është ofenduar, fyer, nënçmuar dhe dëbuar nga banesa me dy fëmijët e saj, nga burri i saj.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test