Na ndiqni

Gjakova

Alternativa, VV, LDK e AKR bashkë kundër Gjinit

Nga: Mediat Shqiptare Më: 16 nëntor 2017 Në ora: 16:21
Nënshkrimi i koalicionit

Kandidatja për kryetare në Komunën e Gjakovës, Mimoza Kusari ka lidhur marrëveshje me Lëvizjen Vetëvendosje, Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe Aleancën Kosova e Re për balotazhin e 19 nëntorit.

Këtë e ka bërë të ditur vet Kusari përmes një postimi në Facebook. 

Postimi i plotë:

Sot u dakorduam të bashkërrugëtojmë për zgjedhjet e 19 Nëntorit dhe qeverisjen e përbashkët pas fitores.
Alternativa, VV, LDK dhe AKR

#BashkëPërGjakovën 
#Plus4

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test