Na ndiqni

Gjakova

Kusari-Lila: E kam përkrahjen e Vetëvendosjes dhe LDK'së për balotazh, gati edhe Nisma

Nga: Mediat Shqiptare Më: 8 nëntor 2017 Në ora: 17:21
Mimoza Kusari-Lila

Mimoza Kusari-Lila do ta ketë përkrahjen e Lëvizjes Vetëvendosje dhe të Lidhjes Demokratike të Kosovës në rrethin e dytë të zgjedhjeve lokale në Gjakovë.

Kështu ka bërë të ditur vetë kandidatja për kryetare të Gjakovës nga radhët e Alternativës.

Kusari-Lila, e cila më 19 nëntor do të përballet në balotazh me Ardian Gjinin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, i ka thënë Fidan Jupollit se pret që shumë shpejt ta marrë edhe mbështetjen e Nismës për Kosovën.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test