Na ndiqni

Futboll

Mbappe e pranon, PSG po dështon në Ligën e Kampionëve

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 20:49
Kylian Mbappe

Sulmuesi e di që ai dhe shokët e tij të skuadrës duhet të luajnë më mirë por beson se “nuk ju mungon shumë kjo gjë”

Kylian Mbappe e ka pranuar që Paris Saint-Germain ka vuajtur në Ligën e Kampionëve por nuk e beson se ata janë larg që “gjërat ti kthejnë në vendin e duhur”.

“Ne kemi vuajtur për rezultate deri me tani, por ne ende jemi në garë dhe ne kemi fatin në duart tona tani”, ka thënë Mbappe.

“Mendoj që për ta fituar këtë garë duhet që gjërat ti vendosni në vendin e duhur”.

“Ne nuk kemi humbur shumë. Nuk është shumë por në të njëjtën kohë është edhe shumë, sepse në nivele të larta të futbollit edhe detajet janë më rëndësi”. 

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test