Na ndiqni

Futboll

Barcelona merr “goditje” të madhe

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 14:31
Barcelona

Barcelona ka humbur vendin e parë në tabelën e La Ligas pas barazimit 1-1 kundër Atletico Madrid.

Ernesto Valverde tash ka marrë edhe një lajm të rëndë,

Luis Suarez do të jetë jashtë fushave për tri javë për shkak të lëndimeve.

Tri javë do të mungoj edhe Cillesen ndërsa një ndeshje nuk luan Arthur.

Në tri javët e ardhshme, Barca do të luaj kundër PSV-së (CHL), Villareal (LL), Leonesa (CDR), Espanyol (LL) dhe Tottenham (CHL).

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test