Na ndiqni

Futboll

Man Utd ia cakton çmimin De Geas

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 13:04
David de Gea

David de Gea është shumë afër largimit nga Manchester United.

David de Gea po e kërkon me ngulm largimin nga Manchester United, anaj këta të fundit duan që mos ta humbasin atë si transferim të lirë.

Portieri spanjoll është bërë cak i skuadrave si, Juventus dhe PSG, por që duhet të ofrojnë 84 milionë euro për shërbimet e tij,

De Gea ka hyrë në muajt e fundit të kontratës së tij, pasi i skadon në fund të këtij sezoni.

Manchester United do të tentojë shitjen e tij qysh në afatin e janarit, andaj do të kërkojë 84 milionë euro për shërbimet e tij. 

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test