Na ndiqni

Futboll

Zanetti konfirmon transferimin e madh të Interit

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 12:32
Ish-drejtori i Juventusit, Beppe Marottas

Inter ka konfirmuar arritjen e Beppe Marottas.

Ish-drejtori i Juventusit, Beppe Marottas, do të prezantohet nga Interi, pas arritjes së marrëveshjes.

Javier Zanetti ka konfirmuar se italiani është afër ta nënshkruaj marrëveshjen me ta.

“Jemi duke folur për një drejtor të mrekullueshëm dhe që ka një eksperiencë të madhe”, ka thënë legjenda e Interit,

“Unë isha në Kinë me pronarët dhe ata më kanë konfirmuar se kanë ambicie të mëdha me klubin, andaj ne jemi duke punuar shumë”, ka shtuar më tej Zanetti. 

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test