Na ndiqni

Futboll

Liga e Kampionëve rikthehet me derbi

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 11:52
Liga e Kampionëve

Nesër (e martë) rikthehet gara më e fuqishme në Evropë.

Liga e Kampionëve do të rikthehet, pas ndeshjeve që u zhvilluan në Ligën e Kombeve.

Nesër do të zhvillohen disa ndeshje interesante, që padyshim se futbolldashësit nuk duan t’i humbasin, 

Roma do të përballet me Real Madridi, Valencia me Juventusin dhe Bayern Munchen me Benfica, por duke mos lënë anash as ndeshjet e tjera.

Më poshtë mund t’i shikoni ndeshjet që do të zhvillohen nga ora 18:55.

Image
Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test