Na ndiqni

Futboll

Chelsea ia shet dy lojtarë Milanit, por jo edhe të tretin

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 11:32
Chelsea

Milan po mendon që të bëjë edhe disa transferime në janar.

Milan dëshiron që të përforcohet në fazën defanzive dhe në mesfushë, andaj tashmë ka tri shënjestra.

Skuadra italiane dëshiron që t’i bëjë tri transferime nga Chelsea, por që njërin prej tyre do ta ketë shumë të vështirë, 

Milan e kërkon transferimin e Gary Cahill, Andreas Christensen dhe Cesc Fabregas.

Chelsea do të refuzoj shitjen e mbrojtësit danez, për dallim nga ai i mbrojtësit anglez dhe spanjollit. 

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test