Na ndiqni

Futboll

Ibrahimovic te Milan? Gattuso jep përgjigje befasuese

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 08:58
Gennaro Gattuso

Gennaro Gattuso ka folur rreth transferimit të mundshëm të Zlatan Ibrahimovicit në janar.

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, ka thënë pas barazimit me Lazion se ata janë duke u fokusuar në gjendjen aktuale.

“Ibrahimovic? Të shohim, por mendoj se ne duket të koncentrohemi në gjërat aktuale dhe në atë çfarë mund të bëjmë”, tha fillimisht trajneri italian,

“Nuk jemi duke menduar për atë. Unë vetëm jam i fokusuar që të nxjerri më të mirën nga skuadra ime.

“Klubi merret me transferime, andaj ne jemi duke bërë një punë të mirë, andaj në janar do të shohim si do të qëndrojnë gjërat”, ka shtuar më tej Gattuso. 

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test