Na ndiqni

Futboll

Dominic Solanke nuk dëshiron të shkojë tek Rangers

Nga: Klan Kosova Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 00:34
Dominic Solanke

Sipas Talksport, sulmuesi anglez, Dominic Solanke, nuk e ka ndërmend që t’i bashkohet skuadrës skoceze, Rangers.

Menaxheri Steven Gerrard, ka arrit të sjellë tashmë në klub futbollistët, Ovie Ejaria and Ryan Kent, dhe tani e ka në shënjestër edhe sulmuesin Dominic Solanke, shkruan Goal.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test