Na ndiqni

Futboll

Barcelona e ofron një lojtar dhe para për rikthimin e Neymarit

Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 23:21
Neymar

Barcelona e dëshiron rikthimin e Neymar.

Barcelona është e gatshme të sakrifikoj edhe lojtarë të skuadrës, vetëm që ta rikthej Neymarin në ‘Camp Nou’.

Skuadra katalonase është e gatshme që ta ofroj Ousmane Dembelen, në shkëmbim të shërbimeve të brazilianit.

Barcelona e di se duke i ofruar shërbimet e sulmuesit francez, duhet të ofroj edhe një shumë të parave për rikthimin e Neymarit.

PSG me gjasë do ta pranojë këtë ofertë të katalonasëve, duke parë edhe dëshirën e brazilianit që të rikthehet në ‘Camp Nou’.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test