Na ndiqni

Futboll

Liverpool dhe Chelsea e duan yllin e Serie A

Më: 18 nëntor 2018 Në ora: 16:25
Serie A

Chelsea dhe Liverpool, duan të bëjnë disa transferime në janar.

Liverpool dhe Chelsea, kërkojnë të përforcohen edhe më shumë në afatin e janarit, andaj kanë një shënjestër të përbashkët.

Dy skuadrat nga Premierliga duan ta transferojnë yllin e Fiorentinës, Federico Chiesan, 

Liverpool dhe Chelsea, janë të gatshëm që të ofrojnë rreth 50 milionë euro për shërbimet e mesfushorit.

Por, në garë për transferimin e Chiesas, janë edhe skuadrat si, Juventus, Inter dhe Napoli. 

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test