Na ndiqni

Futboll

Batatina: Do të shkojmë betejë pas betejës

Më: 19 prill 2018 Në ora: 11:09
Pamje nga një atmosferë

Llapi nga Podujeva nuk e ka ndërmend të dorëzohet në luftë për titullin e kampionit, por do të luftojë derisa t’i ekzistojnë gjasat.

“Nëse veç pak keni ndjenja për Llapin të dielën të gjithë së bashku do të luftojmë për fitoren e radhës.

‘Djemtë janë të motivuar dhe forma e tyre është shumë optimale, do të shkojmë betejë pas betejës”, shkruan Tahir Batatina, kryetrajner i Llapit. Llapjanët janë në vend të tretë me 45 pikë, tetë me pak se lideri Drita.

Komentet
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test