Na ndiqni
  • Fustanet trendi të kësaj vjeshte

    Bashkë me stinën e vjeshtës vjen edhe i ftohti.

    Por pse vjen i ftohti ju nuk duhet të ndaloni të vishuni fustane, pasi do të dukeni për mrekulli nëse vishni ato dhe i shoqëroni me pallto.

    Revista Elle ka zgjedhur disa nga fustanet më trendi të kësaj vjeshtë të cilat u dizajnuan.

1 / 6
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test