Na ndiqni
  • Moment trishtues, qeni besnik përpiqet ta zgjojë shokun e tij i goditur nga një veturë

    Që qeni është një kafshë besnike tashmë ëshë dëshmuar qindra herë, por ju do të bindeni kur t’i shihni këto pamje.

    Një moment mjaft i dhimbshëm ishte kur një qen mundohet të zgjojë shokun e tij, i cili ishte goditur nga një makinë dhe kishte ngordhur, shkruan Daily Mail.

    Qeni mudnohet t’a tërheqë qenin e llojit haski, por që nuk mund të bëjë asgjë deri sa vijnë disa persona dhe e largojnë nga rruga qenin e ngordhur.

    Moment mjaft i dhimbshëm kur e sheh se si kjo krijesë është aq besnike me llojin e vet, por jo vetëm.

1 / 5
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test