Na ndiqni
  • Gjërat më qesharake që janë dizajnuar

    Moda ka ndryshuar shumë me kalimin e kohës.

    Dhe dizajnerët tashmë po e kanë mjaft të vështirë te dizajnojnë gjëra që nuk kanë qenë në modë më parë.

    Nganjëherë dizajnimet e tyre kanë dalë të jenë tejet qesharake.

    Disa nga këto dizajnime po i paraqesim më poshtë:

1 / 10
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test