Na ndiqni
  • Stili i vjeshtës: Kombinoni veshjet e katër stinëve

    Sezoni i ri nuk kërkon domosdoshmërisht rifreskimin e garderobës, ndaj tregohuni të zgjuara e mësoni të kombinoni veshjet e katër stinëve. Veshjes gjithmonë i kushtojmë një vëmendje të veçantë, por me ndërrimin e stinëve gjithmonë vihemi në vështirësi për të zgjedhur veshjen e duhur.

    Gardëroba jonë ndryshon dhe ne nuk e kemi idenë se cila është veshja, ngjyra apo prerja më në modë e sezonit që sapo ka hyrë.

    Moda është një përsëritje tendencash, por prekjen e fundit e bëni ju duke personalizuar trendet sipas stilit tuaj. Moti është freskuar ndjeshëm dhe duket se trupi kërkon vetvetiu një xhaketë a një shall. Fotogaleria përmbledh modën e vjeshtës 2016 sipas stilit të rrugës.

1 / 12
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test