Na ndiqni
  • Fotografitë që dëshmojnë se vitet ecin shumë shpejt

    Koha kalon gradualisht dhe gjithnjë në të njëjtën shpejtësi dhe shpesh një gjë të tillë nuk e vëmë re.

    Kjo sepse, pa marrë parasysh se sa qirinj që kemi në tortë ditëlindjesh, ne ende mbetemi të njëjtët njerëz.

    Dhe plakja e njerëzve dhe gjërave rreth nesh ndodh në një mënyrë kaq të vështirë për t’u kuptuar.

    Dhe këtë, përveç përmes fotografive, e vërejmë edhe nga gjërat që na rrethojnë.

1 / 10
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test