Na ndiqni
  • 10 mënyrat se si të vishni një shall

    Shallet janë aksesorët më të dashur dhe më të preferuar për shumicën nga ne. Ato përshtaten mrekullisht me gjithçka.

    Por si të lidhim një shall? Kjo është një histori tjetër! Ne kemi mbledhur 10 metoda më të preferuara për të lidhur shallet. Disa nga to janë klasike dhe disa nga to do të jenë të reja për ju.

1 / 10
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test