Na ndiqni
  • “Shtëpitë e gjelbërta”, a do jetonit këtu?

    Bimët dhe lulet në saksi shpesh përdoren për të zbukuruar kopshtet dhe shtëpitë. Megjithëse shumë njerëz besojnë se bimët mund të dëmtojnë muret, ato i kthejnë ‘magjinë’ shtëpive tuaja.

    Në këtë fotogaleri ju sjellim shtëpitë më të bukura të mbluara nga lulet nga të cilat edhe mund të inspiroheni për dekorime të shtëpisë tuaja.

1 / 8
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test