Na ndiqni
  • Si të vëni beretë franceze me shumë stil

    Bereta është kthyer prapë në modë, duke falënderuar Instagram-in, më shumë se kurrë. Që nga materiali i lëkurës e deri tek ngjyrat e larmishme, ka një numër të pafundmë se si të vishni këtë kapelë franceze këtë sezon.

    Nëse jeni të pasigurt se si ta vishni një beretë pa u dukur si një turist klishe që viziton Parisin për herë të parë, shikoni dizajnet dhe stilet që kemi zgjedhur ne mënyrë që të dukeni master i dukjes, si në Instagram ashtu edhe live.

1 / 7
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test