Na ndiqni
  • Disa nga fotot më të çuditshme të dasmave

    Dasma është një nga ngjarjet më të rëndësishme e të mëdha në jetën e njeriut.

    Dhe në këtë datë gjithmonë fotografia është mënyra më e mirë për ta pasur një kujtim sa më të freskët për të ardhmen.

    Më poshtë kemi përzgjedhur disa nga fotot të dasmave më të çuditshme e qesharake.

1 / 8
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test