Na ndiqni
  • Ishujt më të çuditshëm në planetin tonë

    Ishujt njihen për bukurin e tyre dhe mund të thuhet se janë atraksioni më i bukur gjatë sezonit të verës.

    Por në planetin tonë ekzistojnë edhe disa ishuj të cilët për shkak të historisë së tyre nuk vizitohen pothuajse asnjëherë.

    Në galeri kemi përzgjedhur disa nga ishujt më të çuditshëm.

1 / 5
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test