Na ndiqni
  • Trekëndësh dashurie, apo Trekëndëshi i Bermudës?

    Gjeometria e dashurisë është disi më e komplikuar, dhe bota e shoëbizit ka një dobësi të veçantë për trekëndëshat, katrorët dhe çdo gjë tjetër që del nga kornizat e monogamisë.

    Ju mund të thoni se Hollyëood ka parë boll drama për të shkelur njërin sy për flirtin e kthyer në tradhëti.

1 / 10
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test