Na ndiqni
  • Evropa ndër vite

    National Geographic ka publikuar një album me fotografitë më të mira, të shkrepura nga fotografët e saj, në historinë 125-vjeçare.

    Fotografët e ndryshëm të kompanisë, të cilët shpesh janë të pajisur me 9 lloje te ndryshme aparatesh dhe me rreth 500 filma, kanë detyrën e vetme, të fiksojnë imazhe të mprehta në të gjithë botën.

    Libri më i ri i National Geographic, përmban më tepër se 200 foto nga e gjithë bota, në 125 vitet e fundit dhe titullohet “National Geographic: Përret hBotës në 125 vjet-Europa”.

    Në fotogaleri janë përzgjedhur disa prej fotove më interesante të këtij albumi.

1 / 16
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test