Na ndiqni
  • Inspirohuni nga kjo nënë me dy vajzat e saj

    Një grua me emrin Dominique ka dy vajza Amelia dhe Penny, me të cilat vishet në mënyra të ngjashme.

    Ajo shfrytëzon rrjetet sociale për të publikuar foto të saj bashkë me vajzat, për t’i inspiruar të tjerët.

    Edhe idetë e fotografive janë kreative.

    Shikoni fotot e mëposhtme dhe do të bindeni.

1 / 16
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test