Na ndiqni
  • Tirana mbushet me ngjyra!

    Tirana është mbushur me ngjyra ditën e sotme. Është mbajtur për herë të parë në vendin tonë “Colour Day Festival”.

    Një skenë shumëngjyrëshe në sheshin “Nënë Tereza” mirëpriti me mijëra të rinj, performuesit më të mirë, DJ dhe bandat muzikore.

    Të gjithë të apasionuarit pas muzikës që morën pjesë në këtë event të veçantë patën mundësi të shijojnë surprizat dhe aktivitetet e shumta.

1 / 11
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test