Na ndiqni
  • Ky po që është peshk i madh! Kapet në Durrës peshkaqeni

    Në rrjetën e peshkatarëve të Durrësit ka rënë një “peshk” i pazakontë.

    Peshkatarët u habitën kur gjatë mbledhjes së rrjetës panë në të një peshkaqen të përmasave mesatare.

    Peshkaqeni, i pazakontë për brigjet shqiptare është filmuar nga peshkatarët që e kapën atë dhe pamjet janë vërtet të pazakonta.

1 / 7
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test