Na ndiqni
  • Rikthehet prerja e flokëve e viteve të ’90-ta

    Ndonëse ndryshohen stinët, bashkë me to ndryshohen edhe modelet e flokëve.

    Për këtë dimër që vjen nga floktarë të njohur botëror preferohet të përdoret modeli i flokëve të viteve 90, këtë prerje e patën emra të njohur, si Natalie Portman  tek filmi à la The Professional nga 1994.

    Këtë vitë kjo filluar të praktikohet edhe nga emra të njohur si aktorja Lucy Hale, këngëtarja Dua Lipa, dhe Brigette Lundy-Paine.

    Kjo prerje bënë për flokë të thyera, mund të jetë me balluke, mundeni t’i lini që të duken më dramtike duke i dredhur.

1 / 8
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test