Na ndiqni
  • Një tifoze si Olta

    Që në kohën kur ishte banore e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother, ajo gjithmonë është dalluar për bukurinë dhe format e saj fizike.

    Bëhet fjalë për Olta Shetën, vajzën e cila pas daljes nga Big Brother 3 iu përkushtua botës së modelingut por dhe biznesit.

    Duke qenë se pak orë na ndajnë nga 14 shkurti, festa e të dashuruarve, Olta ka vendosur të realizojë në set fotografish në dëbore në Brezovicë të Kosovës, e veshur me ngjyrën karakteristike të kësaj feste, të kuqen.

    E ftuar në emisionin Proçesi Sportiv, modelja shprehet se duke qenë se është edhe tifoze e Partizanit, ka zgjedhur këtë ngjyrë.

1 / 5
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test