Na ndiqni
  • Shikoni në çfarë gjendje i ka lënë Ziadin Sela zjarfikësit!

    Shikoni se ç’farë shkatërimi ka bërë për 4 vjet Ziadin Sela në qeverisjen e tij në Strugë. Nje Kryetar i cili për vec që shkatëroj dhe abuzoj me gjithçka ç’far është prona e qytetit, ai me tarafin e vet nuk pati as vizionin me të vogël. Madje as të investoj tek shërbimet më elementare për mbrojtjen dhe sigurinë e qytetit.

1 / 7
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test