Na ndiqni
 • Shijoni këto pamje: Shtëpitë më të bukura të pushimeve në mbarë botën

  Të gjithë ëndërrojmë që të arratisemi dhe të shijojmë disa momente në një shtëpi me shumë stil.

  Por jo të gjithë kanë mundësi ta bëjnë diçka të tillë.

  Për ata që munden, ja një koleksion për të mos u humbur.

  Këto janë shtëpitë më të bukura të pushimeve.

  Koleksioni vjen nga Sebastian Bedaux.

  Ai ka kaluar dhjetë vite duke shëtitur nëpër botë për të sjellë këto pamje fantastike.

1 / 10
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test