Na ndiqni
  • Era e fortë shkakton dëme në Pejë

    Era e fortë ka shkaktuar dëme të konsiderueshme dje pasdite dhe gjatë natës në Pejë dhe rrethinë.

1 / 6
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test