Na ndiqni
  • 10 pozitat e gjumit që mund të zbulojnë shumë për jetën e ardhshme bashkëshortore

    Të gjitha ngjarjet në jetën tonë janë të lidhura. Një film që keni parë para se të shkoni në shtrat, për shembull, mund të ndikojë në pozicionin tuaj të gjumit.

    Dhe, besoni apo jo, pozicioni juaj i gjumit mund të zbulojë disa detaje rreth jetës tuaj të dashurisë së ardhshme.

    Media më poshtë ju sjell disa pozicione në të cilat njerëzit shpesh flejnë dhe çfarë mund të zbulojnë këto pozicione të gjumit për marrëdhëniet brenda një çifti.

    Kontrolloni, ndoshta disa nga figurat e ilustrimeve flejnë tamam si ju.

1 / 11
Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test