Na ndiqni
  • Messi përgatitet para Kampionatit

    Lionel Messi po kujdeset për të mbajtur peshën për Argjentinën, derisa superylli i futbollit po punon për fuqnin e tij, para Kupës së Botës. Ishte edhe një ditë tjetër përgatitëse për Lionel Messi në një mjedis të Barcelonës, ku ai dhe kolegët e tij të Argjentiës vazhdonin kampin e tyre para Kampionatit Botëror.

Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test