Na ndiqni
  • Bella e mahnitshme në Paris

    Ajo është një nga modelet për të cilët po flitet më së shumti në Javën e Modës në Paris.

    Dhe Bella Hadid dukej e mahnitshme në Naked Heart France Gala Dinner, në kuadër të Javës së Modës në Paris, Francë të enjten.

Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test