Na ndiqni
  • “Shqiponja” në Pejë

    Mbledhja e dy qeverive, asaj të Kosovës dhe Shqipërisë përveç me nënshkrimin e nëntë marrëveshjeve të rëndësishme, përfundoi edhe me simbolin e krenarisë, atë të shqiponjës dykrenare. Përfaqësuesit e të dyja delegacioneve, dolën jashtë dhe realizuan fotografinë e mbledhjes së këtij vitit.

Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test