Na ndiqni
  • Mes gjethesh

    Njerëzit ecin nëpër një park me pemë piktoreske dhe gjethe të rëna në Frankfurt, Gjermani. Fotoja është publikuar tek Zëri i Amerikës.

Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test