Na ndiqni
  • Festivali i dritave

    Shtëpitë janë zbukuruar me fenerë dhe drita gjatë Diwali, festivalit hindu të dritave, në Kathmandu, Nepal. Fotografia është realizuar nga Navesh Chitrakar / Reuters.

Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test