Na ndiqni
  • Transportuesi i helikopterëve

    Transportuesi japonez i helikopterëve Kaga është prezantuar gjatë një stërvitje të përbashkët detare me flotën britanike HMS Argyll dhe shkatërruesin japonez Inazuma. Fotografia është realizuar nga Kim Kyung-Hoon / Reuters.

Më të lexuarat
Sondazh A mendoni se qytetarët e Kosovës do të lëvizin pa viza këtë vit?
test